Wirecast

Wirecast Mac için

  • Deneme sürümü
  • Türkçe dilinde
  • Version: pro-wirecast-6

Mükemmel profesyonel canlı web akışı çözümü


Profesyonel kullanım için yeterince iyi olan kullanıcı dostu bir yayın paketi almanız sık değildir, ancak Wirecast'in sunduğu tam da budur.

Canlı web yayınları için mükemmel

Wirecast, nispeten ucuz bir bütçeyle profesyonel web yayınları üretmek için ideal olan erişilebilir bir yayın ortamıdır. Wirecast, çoklu canlı / kayıtlı video kaynaklarını kullanmanıza ve bunları bir TV kayıt stüdyosundaymış gibi karıştırmanıza olanak tanır. Videoyu okumak için harici cihazları bağlayabilirsiniz, ancak bazı kullanıcılar kameraları ve web kameralarıyla çakışmaları nedeniyle bu durumun mizaç olabileceğini bildirmişlerdir.

Wirecast'in en son sürümü, çok çeşitli formatlarda kodlama yapmanıza ve yayınlamanıza olanak veren bazı yeni akış özellikleri eklemek için güncellendi. Ayrıca iPhone için akışı destekliyor, kendinizi hareket halinde bir yayıncı olarak ayarlamanıza izin veriyor.

Wirecast, yayınlar arasında kayma geçişleri eklemenize olanak tanır ve video kaynakları yayınlanmadan önce bir dakikadan daha kısa bir sürede kırpılabilir.

Gitmenizi sağlayan kapsamlı dersler

Her ne kadar kullanıcı dostu olsa da, kafanızı almak için hala oldukça büyük bir yayıncılık uygulamasıdır, bu yüzden, çalışmaya başlamadan önce birkaç eğitici video izlemeniz gerekebilir.

Farkında olmak için bazı teknik sorunlar var. Bazı kullanıcılar forumlarda kaynak materyal yollarının ve yakalama cihazlarının bir proje ile hatırlandığını bildirmektedir, bu yüzden kaynaklar değiştiğinde veya materyal yeniden adlandırıldığında / taşındığında Wirecast çok esnek olmayabilir.

Kullanıcı dostu sonuçlar ile dostça

Wirecast, etkileyici olduğundan emin olduğunuz web yayınları oluşturmak için kullanıcı dostu ancak oldukça profesyonel bir araçtır.

AVANTAJLAR

  • Bir yayın uygulaması için kullanımı ve anlaşılması kolay
  • Web yayını için mükemmel
  • İPhone ve Adobe Flash medya sunucularından akış yapmanızı sağlar

DEZAVANTAJLAR

  • Tüm web kameralarını veya DV türlerini desteklemeyebilir
  • Sadece QuickTime ile çalışır

mac için Video akışı en fazla indirilenler

Wirecast

İndir

Wirecast pro-wirecast-6 Mac için

Wirecast hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Wirecast denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Wirecast için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×